नुवाकोटमा नेकपा प्रबेश गर्ने युवाहरुको लहर बढ्दो

नुवाकोटमा नेपाल कम्युनिष्ट पाटीको प्रत्येक कार्यक्रममा हिजो आज पाटी प्रबेश गर्नेको संख्यामा बृद्धि भएको छ । कोरोना कहरका बिच रहरले पाटी प्रबेश गरेकाहरुले नेकपाबाट निर्वाचित भएको स्थानिय सरकार भएको ठाउमा काम को प्रभावले आशा र कांग्रेशबाट निर्वाचित भएको पालिकामा निराशाको कारण पाटी प्रबेश गरेको बताउदै आएका छन् ।
आज म्यागङ गाउपालीका वडा नं ५ का निर्वाचित वडा सदस्य देबीचरण खड्का , परिवार दल नुवाकोट उपाध्यक्ष बुद्विमान बाईवा सहित म्यागङ गाउपालाकाका ६० जना भन्दा बढी नेता तथा कार्यकर्ता नेपाली कांग्रेस तथा अन्य पाटी त्यागेर नेकपामा प्रबेश गरेका छन् । प्रबेश गर्नेहरुमा निर्वाचित जन प्रतिनिधी समेत रहेको नुवाकोट प्रचार प्रसार बिभाग प्रमुख बद्री मैनालीले बताउनु भयो । निर्वाचित वडा सदस्य देवीचरण खड्काले आजका दिन देखी नै सम्पुर्ण राजनैतिक ,सामाजिक कार्यहरू नेकपाको विधि ,प्रकिया भित्र रहि गर्ने प्रण गर्नु भयो ।